ВІДІ Автомобілі з пробігом виповнюється 15 років! Отримайте приємні cюрпризи від автосалону!*

Опубліковано: 01.11.2022

Banner_VIDI-Avto-z-probigom_770x545_4 (1).jpg

ВІДІ АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ виповнюється 15 років. Протягом цього часу ми працюємо так, щоб заслужити довіру наших Клієнтів та перевершити їх очікування. Нам приємно, що це не просто слова:  з року в рік все більше Клієнтів звертаються до нас повторно, приводять знайомих, продають свій автомобіль через нас. Навіть у цей героїчний і непростий час, понад сто Клієнтів щомісяця знаходять для себе автомобіль з пробігом на VIDI, а відповідно стільки ж результативно продають свій через нас.

Працюємо для Вас і на нашу Перемогу!

З нагоди 15-річчя ми підготували приємні сюрпризи* і запрошуємо Вас протягом 15 днів - з 8 по 22 листопада 2022 року – завітати до ВІДІ Автомобілі з пробігом!

Звертаємо увагу, що салон працює 7 днів на тиждень, знаходиться у підземному паркінгу, тому паралельно є і найпростішим укриттям.

ВІДІ Автомобілі з пробігом – це сучасний автосалон на 300+ авто, що надає повний перелік послуг з продажу, купівлі, обміну вживаних авто. Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши (044) 503-33-53, або завітавши на вул. Велика Кільцева, 58 у м. Києві.

КАТАЛОГ АВТО: https://bit.ly/3Do3dSN

ПРОДАТИ АВТО: https://bit.ly/3DuvUO5

Тел: +38 (044) 503-33-53

Режим роботи: Пн-Пт 08:30 -18:00, Сб-Нд 09:00 -18:00.

Ласкаво просимо!

*Під сюрпризом слід розуміти вручення кожному покупцеві, що придбав автомобіль в автосалоні ВІДІ Автомобілі з пробігом Скребка для скла, а також вручення кожному клієнтові, який придбав VIP-автомобіль в автосалоні ВІДІ Автомобілі з пробігом Термочашки. Також під сюрпризом кожному клієнтові, що здав свій автомобіль в автосалон ВІДІ Автомобілі з пробігом слід розуміти вручення або Скребка для скла, або Брелка з логотипом дилерського центру ВІДІ. Сюрприз надається в кількості 1 шт. за 1 куплений автомобіль, або 1 зданий автомобіль в автосалоні ВІДІ Автомобілі з пробігом, та лише одноразово під час проходження процедури купівлі або здачі автомобіля. Захід триває з 8 по 22 листопада 2022 року включно в ВІДІ Автомобілі з пробігом за адресою: Київська обл., Бучанський (Києво-Святошинський) р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 58. Подробиці дізнавайтеся за телефоном: (044) 503-33-53 (вартість дзвінків відповідно до тарифів операторів).

ВІДІ Автомобілі з пробігом

«ВІДІ Автомобілі з пробігом» - це один з найбільших автомобільних майданчиків в Україні, який спеціалізується на продажі, викупі автомобілів з пробігом.
Головна задача – зробити усе можливе, щоб автомобілі з передісторією знайшли собі гідних власників, а бажаючи їх придбати не зіткнулися з традиційними в таких випадках труднощами.