Бажаєте вигідно продати або обміняти ваше авто?

Введіть реєстраційний номер, та отримайте попередню оцінку вартості продажу автомобіля

Не пам'ятаю номер

ЯК ШВИДКО ТА ВИГІДНО ПРОДАТИ АВТО?

1 крок

Заявка (онлайн-оцінка)

Залиште онлайн-заявку для оцінки Вашого авто

2 крок

Діагностика

Приїжджайте до нас на огляд та безкоштовну діагностику

3 крок

Договір

Погодьте вартість авто з менеджером і укладіть договір

4 крок

Виплата

Одразу після переоформлення документів отримайте кошти на власний рахунок

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО АВТО, ЯКІ МИ КУПУЄМО

Рік випуску - від 2008 р.

Країна реєстрації - Україна

Пробіг – до 250 тис. км

Справний технічний стан

Повна сервісна історія

Наявність сервісної книжки з усією історією обслуговування дає більше впевненості потенційному покупцеві у належному стані вашого авто

Чесний пробіг

Підтверджені показники пробігу на одометрі – додаткова перевага при попередній оцінці автомобіля

Передпродажна підготовка

Полірування кузова, усунення видимих дефектів ЛФП, хімчистка салону, заміна фільтрів, антифризу, мастила в двигуні і КПП тощо додадуть вартості під час продажу авто

Придбання авто у офіційного дилера

Якщо ви є першим і єдиним власником свого автомобіля, можете бути впевненими у високій оцінці його вартості та вигдній продажній ціні

Неохайний зовнішній вигляд

Дрібні пошкодження кузова: подряпини, вм’ятини, відколи, видима іржа тощо, можуть значно зменшити привабливість вашого вживаного автомобіля. Ці дефекти впливають на його ринкову вартість, іноді знижуючи її на 15-20%.

Недоглянутий салон

Вплинути на зменшення вартості вживаного автомобіля може занедбаний салон. Тому перед тим, як продавати авто, важливо усунути стійкі запахи (тютюну, домашніх тварин) і забруднення.

Непривабливий колір кузова

Білий, чорний, сірий і їх відтінки найпопулярніші серед автолюбителів. Вони є нейтральними та не додають і не зменшують ціну авто. А от фіолетовий, коричневий і золотий – не кращим чином впливають на вартість автівки.

Тип КПП

Хоча ручна коробка передач трохи економніша за автоматичну,  “механіка” зазвичай знижує вартість машини при перепродажу.

ПЕРЕВАГИ ВИКУПУ АВТО САЛОНОМ VIDI АВТОМОБІЛІ З ПРОБІГОМ

Економія часу

Вам не потрібно шукати покупців та їздити на авторинок, розміщувати оголошення і рекламу на інтернет-майданчиках, займатися оцінкою ТЗ

Прозорість

Після перереєстрації авто грошові кошти у повному обсязі надходять на рахунок клієнта без утримання додаткових комісій

Онлайн-замовлення

Просто залиште заявку на сайті, і найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець

Зручність

Проводимо автовикуп машини з пошкодженнями або після ДТП, незалежно від цінової категорії та пробігу

Надійність

Укладання договору відбувається відповідно до чинного законодавства України

Заощадження особистого бюджету

Попередня діагностика й оцінка автотранспорту у нас є безкоштовними послугами, які проводяться на офіційному СТО

Бажаєте вигідно продати або обміняти ваше авто?

Введіть реєстраційний номер, та отримайте попередню оцінку вартості продажу автомобіля

Не пам'ятаю номер

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ ПРО ПРОДАЖ АВТОМОБІЛЯ З ПРОБІГОМ

Чи можна замовити оцінку авто онлайн?

Так, ви можете отримати оцінку авто, заповнивши онлайн-форму на нашому сайті. Для цього потрібно вказати реєстраційний номер вашого авто, після чого віджет сформує попередню вартість.

Як відбувається процедура оцінки автомобіля?

1. Ви заїжджаєте до нас на оглядовий майданчик, де наш фахівець проводить первинний огляд вашого ТЗ. Та враховуючи загальний стан авто, комплектацію, наявність додаткового обладнання, пошкоджень, рік випуску і пробіг, пропонує попередню вартість авто.
2. Далі ми відправляємо ваш автомобіль на офіційне СТО для діагностики.
3. За результатами первинного огляду та діагностування ми запропонуємо вам остаточну вартість вашої автівки з урахуванням всіх нюансів.

Як формується оціночна вартість авто?

Наш фахівець оцінює загальний стан транспортного засобу, враховуючи комплектацію, рік випуску, пробіг, можливі додаткові опції або наявні пошкодження.

Якщо мене не влаштовує вартість авто, чи можна іншим чином продати авто у вас?

Як альтернативу викупу ми пропонуємо послугу комісійного продажу авто за ціною, яку ви бажаєте за нього отримати з урахуванням рекомендацій наших фахівців.

Чи можу я продати авто за довіреністю, якщо власник за кордоном?

Так, ви можете продати авто без присутності власника. Для цього необхідно мати при собі оригінали документа, що посвідчує вашу особу, свідоцтво про реєстрацію ТЗ та довіреність від власника.

Яким чином проводиться розрахунок за проданий автомобіль?

Розрахунок за продаж відбувається у безготівковій формі в національній валюті України – гривні.

Як швидко я отримаю кошти за продане авто?

Зарахування коштів на ваш розрахунковий рахунок здійснюється протягом 2-3 банківських днів з моменту перереєстрації авто у територіальному сервісному центрі МВС.

Залишились питання ?

Автовикуп в Києві

Автовикуп - оптимальний і надійний спосіб продажу автомобіля за мінімальний час. Послуга дозволяє максимально швидко отримати гроші за продане авто та одночасно позбавити себе від пошуку потенційних клієнтів, витрат на діагностику та рекламу.

Щоб продати транспортний засіб самостійно, власнику необхідно витратити багато часу на розміщення оголошення в інтернеті, регулярні поїздки на авторинок, проходження ТО й інші організаційні моменти. Доведеться самостійно займатися оформленням документів або шукати надійного підрядника. Крім цього, потенційні покупці можуть необґрунтовано наполягати на зниженні вартості, а в цілому, процедура займає понад місяця.

Тим, хто не хоче витрачати свої сили та час на пошук покупців та оформлення угоди купівлі-продажу, краще скористатися послугою автовикуп автомобілів. Це оптимальний варіант для тих, хто вже придбав новий або хоче оновити старий автомобіль, швидко отримавши гроші за його продаж.

Терміновий автовикуп дозволяє максимально швидко реалізувати свій автомобіль за вигідними умовами. Це досить молода послуга, яка вже є популярною в нашій країні. Процедура дозволяє продати автомобіль протягом одного дня, з урахуванням оцінки транспортного засобу та підписанням усіх необхідних документів.

Викуп авто в Києві - досить затребувана послуга, що пропонують багато компаній. Варто звернутися у перевірену фірму, де вам запропонують чесну ринкову вартість за автомобіль і оптимальні умови угоди. Також ви зможете замовити безкоштовну експертну діагностику, що дозволить оголосити підсумкову оцінну вартість.

Терміновий викуп авто від ВІДІ Автомобілі з пробігом

Щоб швидко та легко реалізувати свій б у автомобіль краще звернутися до професіоналів. Компанія ВІДІ Автомобілі з пробігом пропонує швидкий автовикуп в Києві. Оцінку транспортного засобу виконують професіонали, а процес займає не більше години. В цей же день здійснюються грошові виплати.

Щоб прискорити процес і заздалегідь дізнатися, за скільки ви зможете продати свій автомобіль, залишайте заявку на сайті. Заповніть інформацію (рік випуску, серія, марка, модифікація, модель, пробіг авто), залиште свої контактні дані та з вами зв'яжеться наш менеджер.

Як відбувається автовикуп?

Автовикуп іномарки в Києві краще довірити професіоналам ВІДІ Автомобілі з пробігом. За максимально короткий час фахівці визначать точну ринкову вартість, а свої гроші ви зможете отримати цього ж дня. Угода проходить відповідно всім законодавчим нормам, ви можете бути впевнені в достовірності документів і прозорості виплат.

Як ми працюємо: