понад 10 000
авто
Продано

Автовикуп в Києві

КУПУЄМО ПО МАКСИМАЛЬНІЙ ЦІНІ

БЕЗКОШТОВНА ОЦІНКА ТА ДІАГНОСТИКА

БЕЗПЕЧНО ТА ШВИДКО

Як це працює?
1

Оформлення заявки на сайті

2

Зв'язок з фахівцем

4

Отримання грошей за свій автомобіль

3

Оформлення документів

4

Отримання грошей за свій автомобіль

Зацікавила пропозиція?

Заповніть форму нижче і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом.

або

Оцінити онлайн
Ми пропонуємо

1

Висока оцінка вартості вашого автомобіля

2

Можливість термінового викупу

3

Приймання будь-якого автомобіля іноземного або вітчизняного виробництва за умови юридичної чистоти та відсутності поважних ДТП

Офіційний дилерський центр продажу автомобілів з пробігом «ВІДІ Автомобілі з пробігом» - це найбільший автосалон на 300+ авто, де ви можете отримати увесь перелік послуг з придбання, або продажу б/в авто в одному місці!

«ВІДІ Автомобілі з пробігом» гарантує безпеку та прозорість процедури оцінювання, а також пропонує максимально вигідні умови продажу, купівлі або обміну б/в автомобіля, заощадивши при цьому величезна кількість часу. Довіртеся професіоналам.

Зацікавила пропозиція?

Заповніть форму нижче і наш консультант зв'яжеться з вами найближчим часом.

Телефонуйте: (044)503-33-53

Для запису на оцінку автомобіля є кілька варіантів:

• Заповнити форму на сайті

• Зателефонувати за номером: +38 (044) 503-33-53;

• Telegram: +38 (063) 452-93-90;

• Під'їхати в автосалон за адресою: Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 58.

Автовикуп в Києві

Автовикуп - оптимальний і надійний спосіб продажу автомобіля за мінімальний час. Послуга дозволяє максимально швидко отримати гроші за продане авто та одночасно позбавити себе від пошуку потенційних клієнтів, витрат на діагностику та рекламу.

Щоб продати транспортний засіб самостійно, власнику необхідно витратити багато часу на розміщення оголошення в інтернеті, регулярні поїздки на авторинок, проходження ТО й інші організаційні моменти. Доведеться самостійно займатися оформленням документів або шукати надійного підрядника. Крім цього, потенційні покупці можуть необґрунтовано наполягати на зниженні вартості, а в цілому, процедура займає понад місяця.

Тим, хто не хоче витрачати свої сили та час на пошук покупців та оформлення угоди купівлі-продажу, краще скористатися послугою автовикуп автомобілів. Це оптимальний варіант для тих, хто вже придбав новий або хоче оновити старий автомобіль, швидко отримавши гроші за його продаж.

Терміновий автовикуп дозволяє максимально швидко реалізувати свій автомобіль за вигідними умовами. Це досить молода послуга, яка вже є популярною в нашій країні. Процедура дозволяє продати автомобіль протягом одного дня, з урахуванням оцінки транспортного засобу та підписанням усіх необхідних документів.

Викуп авто в Києві - досить затребувана послуга, що пропонують багато компаній. Варто звернутися у перевірену фірму, де вам запропонують чесну ринкову вартість за автомобіль і оптимальні умови угоди. Також ви зможете замовити безкоштовну експертну діагностику, що дозволить оголосити підсумкову оцінну вартість.

Терміновий викуп авто від ВІДІ Автомобілі з пробігом

Щоб швидко та легко реалізувати свій б у автомобіль краще звернутися до професіоналів. Компанія ВІДІ Автомобілі з пробігом пропонує швидкий автовикуп в Києві. Оцінку транспортного засобу виконують професіонали, а процес займає не більше години. В цей же день здійснюються грошові виплати.

Щоб прискорити процес і заздалегідь дізнатися, за скільки ви зможете продати свій автомобіль, залишайте заявку на сайті. Заповніть інформацію (рік випуску, серія, марка, модифікація, модель пробіг), залиште свої контактні дані та з вами зв'яжеться наш менеджер.

Як відбувається автовикуп?

Автовикуп іномарки в Києві краще довірити професіоналам ВІДІ Автомобілі з пробігом. За максимально короткий час фахівці визначать точну ринкову вартість, а свої гроші ви зможете отримати цього ж дня. Угода проходить відповідно всім законодавчим нормам, ви можете бути впевнені в достовірності документів і прозорості виплат.

Як ми працюємо:

● Ви можете залишити заявку на нашому сайті, щоб дізнатися вартість автомобіля та домовитися про зустріч.
● В офісі фахівці проведуть діагностику та встановлять точну ціну.
● Наступний етап - оформлення та підписання документів.
● Ви отримуєте гроші на реалізований автомобіль.
Переваги викупу авто від ВІДІ Автомобілі з пробігом

● Мінімум часу. Вам не потрібно шукати покупців, витрачати вільний час на рекламу та постійні поїздки на авторинок, розміщувати оголошення на інтернет-майданчиках, займатися оцінкою транспортного засобу. Наші фахівці проведуть повну діагностику на професійному СТО та встановлять чесну ринкову вартість вашого автомобіля, згідно його технічних характеристик, моделі та року випуску.
● Економія фінансових коштів. Попередня діагностика й оцінка автотранспорту є частиною послуги автовикуп машин.
● Якість. Процедура автовикупу здійснюється нашим експертом, котрий ретельно оглядає ваше авто, аналізує затребуваність моделі, загальний стан, рік випуску та інші фактори, перш ніж назвати остаточну ціну викупу вашого авто.
● Надійність. Оформлення угоди відбувається відповідно до чинних нормативно-правових актів. Грошові кошти у повному обсязі надходять на рахунок клієнта. Ніякої додаткової комісії та виплат.
● Онлайн-оформлення. Залишайте заявку на сайті та найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець. Це прискорить процес оформлення документів і укладення угоди.
● Вигода. Оцінку автотранспорту проводять професіонали, діагностуючи автомобіль на офіційному СТО. Завдяки об'єктивній оцінці продавець отримує до 80% ринкової вартості автомобіля.