ОФІЦІЙНИЙ ВИКУП ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Опубліковано: 01.05.2019

Banner_VIDI-Avto-z-probigom_450x324_1.jpg

Напевно, багато хто стикався з необхідністю продати автомобіль швидко але часто самостійно - це зробити не просто. Бувають ситуації коли гроші потрібні вже сьогодні, а продаж авто затягується на довгий час. Для того, щоб убезпечити себе від зайвих проблем, які пов'язані з процесом продажу автомобіля, ви можете звернутися до нас. Послуга викупу дозволить вам легко, швидко та безпечно продати ваш автомобіль за вигідною ціною. «Центр продажу автомобілів з пробігом» гарантує безпеку та прозорість процедури оцінювання, не нижче ринкової вартості. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і пропонуємо виключно вигідні умови викупу авто. Нашим головним завданням є - зробити все, щоб процес продажу бу автомобіля був максимально комфортним для вас.

ОЦІНИТИ АВТОМОБІЛЬ

Детальну інформацію ви можете дізнатися у наших консультантів, зателефонувавши за номером телефону: +38 (044) 503-33-53 або під'їхавши в автосалон за адресою: Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 58.

ВІДІ Автомобілі з пробігом

«ВІДІ Автомобілі з пробігом» - це один з найбільших автомобільних майданчиків в Україні, який спеціалізується на продажі, викупі автомобілів з пробігом.
Головна задача – зробити усе можливе, щоб автомобілі з передісторією знайшли собі гідних власників, а бажаючи їх придбати не зіткнулися з традиційними в таких випадках труднощами.