Відбулися урочистості з нагоди 24-ї річниці VIDI!

Опубліковано: 05.06.2018

Состоялись-торжества-по-случаю-24-й-годовщины-VIDI!.jpg

Саме 16 травня 1994 засновник VIDI Віталій Джуринський зареєстрував своє перше підприємство, яке називалося ТОВ «Пріус».

За минулих 24 року ми виросли від невеликого підприємства до масштабів лідера роздрібного автомобільного ринку. Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам високий рівень сервісу, так як довіру споживачів - найбільша цінність для нас.

«Щоб бути успішними і в подальшому, нам потрібно переосмислити на цьому ринку самих себе. До недавнього часу ми усвідомлювали себе як мережу дилерських центрів, що представляють 16 відомих автомобільних і мотобрендов провідних автомобільних столиць світу, близько 100 автомобілів на тест-драйві тощо. Але в якийсь момент ми почали мислити по-іншому: перш за все, VIDI - це майже 70 тис. Клієнтів, які нам довіряють», - говорить заступник Голови Наглядової ради VIDI Олег Джуринський.

Цей день став особливим не лише для компанії і її засновників, але і для 59 співробітників VIDI, зазначених Золотим знаком VIDI за 10 років бездоганної роботи в компанії. Ці люди - справжній кістяк команди VIDI. Вони прийшли в компанію ще в 2007-08х роках, на піку зростання автомобільного ринку, пережили разом з нами два масштабних кризи - в 2009 і 2014-15х роках, вони - честь і гордість VIDI.

На сьогодні VIDI - це провідний роздрібний автомобільний оператор, який обслуговує близько 70 тис. Клієнтів у власній мережі дилерських центрів у Києві та Одесі, в яких представлені 16 світових авто- і мотобрендов. Це повний комплекс послуг, що включає тест-драйв, покупку автомобіля, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари та запчастини.

Стаєте частиною дружної родини VIDI і вершите історію разом з нами!

Колектив ТОВ «ВіДі Автомаркет» щиро дякує підприємства в складі групи компаній ViDi за плідну співпрацю.

ВІДІ Автомобілі з пробігом

«ВІДІ Автомобілі з пробігом» - це один з найбільших автомобільних майданчиків в Україні, який спеціалізується на продажі, викупі автомобілів з пробігом.
Головна задача – зробити усе можливе, щоб автомобілі з передісторією знайшли собі гідних власників, а бажаючи їх придбати не зіткнулися з традиційними в таких випадках труднощами.