Встигніть купити авто та отримати масло і фільтр на додачу!

Опубліковано: 30.04.2021

770x545АМ.png

Шановні Клієнти, раді повідомити Вам приємну новину — при купівлі будь-якого авто в автосалоні ВІДІ Автомобілі з пробігом у період з 1 по 31 травня Ви отримуєте на додачу до придбаного автомобіля:

  • Моторне масло і масляний фільтр*

Масло - найважливіший елемент процесу якісної роботи двигуна Вашого автомобіля. Вплив масла на основні показники роботи двигуна настільки важливий, що ми вважаємо за необхідне запропонувати Вам отримати нове масло для подальшої його заміни.

Телефонуйте: +38 (044) 503 33 54 (вартість дзвінків відповідно до тарифів операторів).

Акція триває з 1 по 31 травня 2021 року включно в дилерському центрі ТОВ «ВІДІ Автомобілі з пробігом» за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна.

*Мається на увазі доукомплектація автомобіля моторним маслом 5 л. (CASTROL EDGE PROFESSIONAL OE 5W-30 TITANIUM ємністю по 1 л.) та масляним фільтром 1 шт. (фільтр підбирається індивідуально, відповідно до моделі купленого авто), вартість яких входить у вартість придбаного автомобіля. Дана доукомплектація надається клієнтові за умови купівлі будь-якого автомобіля в автосалоні ТОВ «ВІДІ Автомобілі з пробігом» за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева 58 у період з 1 по 31 травня 2021 року, або до закінчення акційного товару. Пропозиція  поширюється на фізичних та юридичних осіб. Зовнішній вигляд товару, що зазначений в рекламі, може відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.

ВІДІ Автомобілі з пробігом

«ВІДІ Автомобілі з пробігом» - це один з найбільших автомобільних майданчиків в Україні, який спеціалізується на продажі, викупі автомобілів з пробігом.
Головна задача – зробити усе можливе, щоб автомобілі з передісторією знайшли собі гідних власників, а бажаючи їх придбати не зіткнулися з традиційними в таких випадках труднощами.